~Anek

Że zlikwidowane zostało NABE, bo jest przygotowana reforma ETS, które ma odciążyć finansowo PGE, zostanie więcej pieniędzy w spółce. Zresztą krytykowane przez wszystkich, tylko dlaczego nie zlikwidowano. Na razie jest trudna sytuacja dla spółki, mam nadzieję że nowy prezes poradzi sobie w l kwartale 2025 a potem dobre wieści jeżeli chodzi o ETS dla spółki, we wrześniu będzie aktualizacja strategii może wtedy coś przyspieszy. Ale co z otoczeniem? Jeżeli wtedy będzie zakończenie wojen, MFW poda dobre dane dla gospodarki światowej, dużo będzie przecież pracy przy odbudowie, kwestia jak i czy nasze firmy zdobędą kontrakt, kwestia jest też rządzących że tak prowadźiv politykę zagraniczną żeby Polska nie robiła sobie wrogów, pomagać firmom w zdobywaniu kontraktów.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.