adaj

pochwal się co wiesz ??? w necie nic nie ma. AI odpowiada: Fakt, że po zakończeniu kadencji w Yawal S.A. objął stanowisko prezesa zarządu w innej znaczącej firmie (Onde S.A.), wskazuje, że jego reputacja nie została naruszona i jest postrzegany jako kompetentny menedżer. 


Powołanie go do Rady Nadzorczej Yawal S.A. w 2014 roku było w pełni transparentne i udokumentowane w komunikatach prasowych, co widać również w informacjach dostępnych w PAP MediaRoom. 

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.