~Szerszen

Tobie to te wróżenie słabo wychodzi najpierw to trzeba mieć trochę papieru później pomyśleć a na koncu zarobic a nie zarabiać dokładając do tego co się kupiło za drogo polecam tesla ja dałem radę w dole po 220 baksow teraz się śmieje co mi( niektorzy) życzyli ze będzie po 100 patrz dwa miechy wcześniej ja szczęśliwy ty utopiony w bananowej gieldzie i pewnie w bezruchu czekający aż urosnie trzeba wyłapywać dołki a nie gorki i nie łapać się na chwilę na słowa premiera na wzrost patrz rafako i jak działa spekulacja ja wolę spokojniej na trzech giełdach i zawsze ryzyko zdywersyfikowane i grosik zarobiony

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.