~człekon

Skąd się bierze tyle nienawiści, za co tak nie lubicie innych. Czy to tylko obejrzane w różnych pseudo tv programy publicystyczne czy branie udziału w piknikach przedwyborczych, a może wam za to płacą? Za oczernianie, za pisanie czasami takich bzdur, że nie da się na to patrzeć i głowa boli ... jak ktoś może w to wszystko wierzyć, ludzie nie macie własnego rozumu? Nie wiem jak można się tak nakręcać na ludzi o innych poglądach i na każdym kroku obrażać, wytykać i udowadniać że się wie lepiej a inni się mylą- zostawcie to politykom. Współczuję wam ale życzę że kiedyś przejrzycie na oczy i będziecie samodzielnie podejmować decyzje. Pozdrawiam i wszystkiego dobrego życzę.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.