Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Tego samego mBanku, dla którego XTB depcze już po piętach i prawdopodobnie przegoni go, już w tym roku w ilości kont? Neidek, który tam rysuje wykresy AT, już dawno według mnie powinien być na bezrobociu. Zawsze śmieszy, jak przychodzi wiellonikowiec i tłumaczy, że ludzie on najlepiej wie. Śmiech. A rekomendacje BM Pekao? Widziałeś? Ci z kolej dali rekomendacje XTB KUPUJ z ceną 94 zł, z opisem podobnym jak Trigon. Peako także najlepiej i niemal idealnie określilo zysk. XTB ma nierówne kwartały, a w 4, pomimo średniej zmienności wypracował większe przychody. Z kolei dużo więcej kasy przeznaczyl ma marketing niż zawsze i dlatego wynik obniżony. Tyson Fury swoje kosztował, ale XTB logo poszło na cały świat. Zysk za 2024r. też jest większy. Dywidenda będzie większa, jak poprzednio czyli w 2023. I to fakty. Jak. mówi prezes Omar "kwartał, kwartałowi nierówny, dlatego zysk, należy rozpatrywać w rocznym przedziale czasowym".