~Max

Masakra jakie Wy bajki wymyślacie…jaki zarząd ma kupę kasy??? Zarząd ma śladowe ilości akcji!!! ABB przeprowadził główny akcjonariusz!! Zarząd nie miał z tym zupełnie nic wspólnego. Główny po raz kolejny postanowił spieniężyć wkład. Cała kasa idzie do niego - uznał że to odpowiednia cena i tyle. Może zamierza przejść na emeryturę, a może ma lepszy interes na boku? Tego tak my jak i zarząd nie wiemy. Główny akcjonariusz nie jest w zarządzie! Jak już chcecie naganiać to chociaż ogarnijcie podstawy spółki

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.