Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Dnia 2024-09-01 o godz. 13:59 dimmu3 napisał(a):
> Co do xtb słabo mu się sprawdza, choć akurat ładnie się fale rysują wg jego ukochanego Eliotta. On jednak tego nie widzi wieszcząc recesję od dawna.
> > Niektóre spółki jednak dobrze zauważa, jak przepuścisz jego predykcje przez filtr fundamentów, to można dobre inwestycje trafić w dołkach technicznych.
Jak zaczynałem to słuchałem takich guru , między innymi ogłądałem Działka i wyobraź sobie że same wtopy były ...
Czy ktoś takiego np. Działka z Santander , Neidka z MBanku i innych wróżących z fusów rozlicza za nietrafione typy ? No ja nie słyszałem o tym ...
Im to obojętne czy stracisz czy zarobisz oni zarabiają na obrocie
Dlatego znalazłem się tutaj na XTB po analizie spółki którą sam zrobiłem
Kolega JUNKI dobrze napisał . Uzywać mózgu a nie słuchać takich typów , gdyby ci youtubowi czy twiterowi znawcy AT zarabiali na giełdzie , to by nie pracowali w bankach czy domach maklerskich