~Krzyssiek

Też uważam że kurs spółek energetycznych pójdzie w górę, bo 1. Trzeba urealnić cenę z uwagi na inflację 2. W przyszłym roku będzie dywidenda 3. W tym roku były duże odpisy i wysypali trupy z szaf to w przyszłym roku zyski dużo wyższe niż w obecnym wywindują kurs 4. Być może nie będzie atomówki z udziałem PGE czyli potrzeby inwestycyjne będą mniejsze a to dobre info 5. Taryfa wzrosła już a od 2025 jeszcze wzrośnie więc zyski większe 6. Spółki państwowe są niezatapialna to gwarancja bezpieczeństwa dla kapitału szczególnie teraz gdy kurs nisko i może już tylko wzrastać bo na duze spadki nie ma już miejsca 7. Jako spółka państwowa w tym roku została upodlona aby pokazać jak złe zarządzali poprzednicy a w przys,lym roku będzie nacisk aby pokazać jak dobrze zarządzają nowi. 8. Wydzielenie aktywow weglowych 9. Ewentualna zmiana polityki klimatycznej EU. Reasumując widzę b.dobre fundamenty, choc pkt.9 to juz myslenie zyczeniowe.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.