Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Wysypu premier gier w PLW raczej bym się spodziewał między IIIQ2023 a IIQ2024. A w szczególności najważniejszych premier gier.
A bez premier ważnych tytułów ciężko będzie o poprawę wyników.
Natomiast zgodnie z tym co prezes mówi w produkcji jest ponad 200 gier i zapewne kolejne będa podpisywane, bo na podsumowaniu maja była mowa że codziennie dostaje 1-2 maile od deweloperów z chęcią współpracy lub wręcz wydania gotowej gry.
Z tych 200 gier w produkcji może będą kolejne hity na miarę House Flipper czy CMS, których sprzedaż będzie napędzała przychody i wyniki. A może pojawią się nawet większe hity.
Pożyjemy zobaczymy.