Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Dnia 2023-04-17 o godz. 19:16 ~Nagony napisał(a):
> makler, Kaczan, kakaowe_oko vel oko_proroka, puma, Prezes, Soul i inni nagonili was na kupno mega drogich akcji
Jasne Kaczan niedobry... Siedzę tu od kilkunastu złotych, wziąłem dwie dywidendy łącznie ponad 3 zł netto bo wg. mnie to dobra społka a cena jest na dzień dzisiejszy i tak niska na możliwości, które reprezentuje i pokaże spółka w przyszłości...
Spółka jest dziś pod ATH, właśnie robi korektę, żeby przebić szczyt i dalej iść do góry.
Trole spadziowe w tym czasie, jak ja kupowałem po te kilkanaście złotych pisały, to samo, co dziś, jak powyżej z tych samych IP pod innymi nickami.
Nie słuchałem spadziów, zrobiłem co uważałem za słuszne, nie żałuję i wiem, że żałować nie będę. Wezmę kolejna dywidendę za którą dokupię jeszcze więcej akcji, jak to zrobiłem za poprzednie dywidendy.
Trole spadziowe, dziękuję wam, że jesteście i dbacie o cudze pieniądze.
Ja sam zadbałem o swoje i jestem z tego zadowolny kupując akcje XTB, jak pluliście ja dokupowałem największe pakiety...