Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Dnia 2023-04-17 o godz. 15:04 ~endrju napisał(a):
> No i co z tego Kaczan co piszą w jakimś Newsweeku? Liczy się to co robi rynek, a rynek pokazuje Ci dziś ze woli CCC z jego długami od jakiegoś brokera z niepewnymi zyskami. To taka prawda, ze z rynkiem się nie walczy bo cię zmiażdży niczym walec
Co ci pokazuje rynek, że pompują spółkę, która dąży ku upadłości? Nagonisz ludzi na kupno przyszłego bankruta CCC, a kto im potem kasę odda.
XTB miało 750 mln zysku i ponad miliard w kasie a ty piszesz o niepewności porównując do niej spółkę, która zysku nie widziała przed dłuższy czas?
Masz ty choć trochę rozumu?
Nie, nie masz inaczej byś swoich bzdur nie pisał. A skoro latasz po wątkach innych spółek i naganiasz na CCC to widać, że jesteś zwykłym naganiaczem żerującym na naiwności i niewiedzy innych ludzi...
To co robisz jest karalne, bo podpada pod 286 § 1 k.k., zgodnie z którym oszustwa dopuszcza się osoba, która w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania.