Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
1. Brak rozwoju na nowych rynkach. Przełożone niby ze względu na nowe projekty. Czyli takie RPA generuje tylko koszty na ten moment. 2. Brak nowych projektów. Zostały 2 tygodnie do złamania kolejnej obietnicy prezesa o terminie nowych usług. 3. Prezes obiecywał dywidendę 75%, fakt: 50% plus jakiś skup na lewo od fundów albo jeszcze dziwniejsze malwersacje. Jak na razie spadło ponad 10% od ogłoszenia tych planów. Aktualnie dywidenda znacznie poniżej oprocentowania jakie dają banki na kontach. 4. Podbijanie statystyk najmniej wartościowymi z perspektywy możliwości dochodu klientami. Bo nie oszukujmy się jeśli ktoś się skusił na 1 akcje za darmo to pieniędzmi on obracać nie będzie. Czegoś jeszcze brakuje? A no tak, kary do zapłacenia przez Xtb. Kary wysokości jakiś 20% ich kwartalnego zysku. Przy takim spadku przychodu jak 4 kwartał przy tak dużej zmienności jak była mit o tym ze zarabiają na zmienności upadł. Realna wycena na ten moment to jakies 15-20zl. I tam powoli zmierzamy bo codziennie kurs spada.