Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Chyba większość już się z nimi zapoznała. Plus500 mówi o mniejszej aktywności klientów w związku z Mundialem a ponadto pozyskali (pewnie tez z tego względu) mniej nowych klientów. Nie ma co się oszukiwać, ze podobnie nie może być w przypadku XTB. Mundial był zjawiskiem globalnym wiec nie ma powodów zakładać ze u XTB klienci byli aktywniejsi w grudniu. Co zatem? Spółka jest szczelna, nie wierze ze były przecieki. Zatem dziś możliwe ze grubi rozpoczną ewakuacje póki jeszcze czas. Nakręcono oczekiwania na ponad 1mld za 2022 a będzie może w okolicach 800 mln. Przypomina mi to sytuacje z 2q2020. Czy i tym razem, dziś, będzie -20% ? Nie wiem, ale nie wykluczam takiego scenariusza. Jedyne co mogę to współczuć tym którzy kupowali za 30 i więcej. Ja mam średnia 19 wiec wyjdę z zyskiem nawet jak spadnie 20% w ciągu jednej sesji, ale żałuje ze nie sprzedałem wczoraj - chciwość mnie zgubiła.