~XTBfan

Trolle będą pisać ze nikt nie chce XTB, ze spada o pare groszy a fakty są takie ze XTB od miesięcy jest powyżej 19zl a teraz się okazało za Allianz w q3 kupił ponad 800000 akcji i maja ponad 1,2 mln sztuk. Goście kupili prawie 2x więcej akcji nie mieli w Q2!!! Średnia cena akcji XTB w Q3 to lekko ponad 21zl wiec Allianz wydał ponad 17 mln PLN czyli sam jeden fundusz zrobił 6,2% kwartalnego obrotu na XTB Ludzie straszą i męczą bo papier jest cenny. Cały czas rozwój firmy wiec będą zaniżać póki nie zbiorą wszystkiego Włączcie myślenie!!!

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.