Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Ten kawałek Develia musiała dokupić, bo jest część pomiędzy zrealizowanym osiedlem Świętokrzyska Park a dwiema działkami Develii, które bez tej zakupionej są trudne do zagospodarowania. Zresztą samodzielnie ta działka kupiona w przetargu od gminy też się średnio nadawała do zagospodarowania.
Za tą działką firma chodziła od kilku lat i w końcu gmina wypuściła na przetarg.
Ale tak, jak pisałem - to jest jeden z ostatnich zakupów. Kończą się sprawy rozpoczęte kilka/kilkanaście miesięcy temu (m.in. Kraków Centralna), później będzie bryndza.