Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Re : Rysiek , podbitka kursu wczoraj jaka miała miejsce o 10 % jest bardzo dziwna , jak ma rosnąć to dobrze ale zawsze pod jakąs informacje , jesli ktos chce kupić to bierze akcje po stronie kup , a nie czeka z ofertą na sprzedaj o 5 groszy , i ciągnie tak co chwile , pociągnięty kurs wyglądało jakby przez jedną osobę .
Wynik za 2019 miał być z pierwszych zapowiedzi 72-76 , dwu krotnie zmniejszany , aż skończyło się tylko na 52, tłumaczenie reklamacją liczników obniżyła aż o tyle milionów zysk , za to zarząd odpowiada . Teraz jest kwestią czy w kryzysie nie wypłacą dywidendy , nie skupią akcji tylko zostawią sobie na przejedzenie tych pieniędzy co wspomniałes o wynagrodzeniach , premii w spółkach w radach nadzorczych , zarządach , dziesiątki dyrektorów na to idzie kilkanascie milionów niestety .
Jak akcjonariusze nie dostaną dywidendy to będą zmuszeni do wyprzedaży akcji i kto wtedy je kupi ?
Wiadomo że nie będzie takiego zysku zapowiedzianego przez prezesa za 2020 w kwocie 75-100 , więc po co to było zrobione pod publiczkę .
Wynik za I kwartał może okazać się słaby , jesli spółka uzależniona jest od dostaw z komponentów z Chin a wiadomo co tam się działo przez ostatnie miesiące . Spółki energetyczne mogą mogą nie ogłaszać w dobie kryzysu przetargów , gdyż jest mniejsze zużycie prądu , dodatkowo mają problem z kopalniami gdzie ponoszą gigantyczne straty w wydobyciu i zbyciu węgla , jak pojawią się małe przetargi to konkurencja też będzie się o nie ubiegała.
Ciężko oderwać od korytka gdzie kasa płynie . Za 1 złotówkę propozycja jest nie godna dla nich . Kaska Misiu Kaska.