Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
link
Mogę odnieść się do tego artykułu, że jest jak zwykle zrobiony przez tvn , czy wyborcz a, to ten sam grzyb, od dawna twn i wyborcza chcą zniszczyć ta spółkę, tylko robią to określone grupy,
które , mają wpływy w tvn i wyborczej, trzeba byłoby się przyjrzeć nim, myślę że mają powiązania
ze służbami , które tak naprawdę od dawna nie przeszły gruntownej reorganizacji i zasiadają tam ludzie mający ……. Więc zarzuty wobec do izraelskich partnerów Asseco, są nie na miejscu. Spółka
izraelska robi w usa i dla usa , jakoś nie mają do nich amerykanie zarzutów, spółka rosyjska została sprzedana.
Zresztą w samej spółce normalnie funkcjonują zasady bezpieczeństwa, że do pewnych danych
w spółce mają tylko dostęp określone osoby. Takie podejście specjalistów z tvn , wyborczej, czy służb specjalnych na usługach, znaczyło by że żadna ze spółek czy to usa , czy europy nie mogłaby prowadzić działalności w rosji, no bo kontaktują się z tamtymi ludźmi , którzy często są z rosyjskich służb. W spółkach takich często nawet sam prezes nie ma dostępu do tych danych.
Zgadza się prezes asseco nie ma takich wpływów jak miał krauze, ale to nie w porządku
żeby był niszczony przez ludzi którzy mają wpływy w tvn , wyborczej, czy służbach specjalnych.
Może i dlatego tak trudno prezesowi zdobywać kontrakty w Polsce.
Tylko czym kierują się ludzie którzy chcą zniszczyć prezesa i spółkę ? zazdrość ? czy normalna walka
prowadzona ze strony konkurencji?