~Ja

Ta strata to ziarno zasiane pod przyszly zysk!!! Takie idio.tyzmy mozna przeczytac w komentarzach do wynikow. Strata to strata i z niej zadna pociecha dla akcjonariusza. Zycze Wam Panowie i Panie analitycy zeby kurs sie Wam zachowal tak jak powiniem po podaniu przez spolke straty. Mam nadzieje ze spowodowany taka refleksja bol zakonczy wciskanie kitu Bogu ducha winnym malym inwetorom ktorych probujecie pozbawic ciezko zarobionych pieniedzy. Zycze Wam trwania w tych doskonalych nastrojach i kursu ktory ustawi Was do pionu. Z powazaniem akcjomariusz.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.