Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Jaki wpływ na tę spółkę ma zaangażowanie Prezesa. Jeszcze przed chwilą LPP było na krawędzi katastrofy, teraz, po powrocie z "urlopu" Piechockiego, jak sam to nazwał w jednym z wywiadów, znowu dynamiczny rozwój. Duży szacun.
I żeby było jasne: ani w tej firmie nie pracuję, ani dla niej, nawet nie mam akcji :) Chciałem po prostu wyrazić uznanie dla uczciwej pracy.