~K.Koszarna AMBRA

Szanowni Państwo,

W najbliższy poniedziałek, 12 maja 2014 r. AMBRA S.A. opublikuje wyniki finansowe za III kwartał 2013/2014 r., a w czwartek, 15 maja 2014 r. w imieniu Zarządu zapraszam na czat poświęcony omówieniu wyników - poniżej link do strony konferencji:

http://www.sii.org.pl/7619/aktualnosci/czat-inwestorski/wyniki-finansowe-grupy-ambra-za-iii-kwartal-2013-2014-r.html#ak7619

Pozdrawiam serdecznie,
Katarzyna Koszarna
AMBRA S.A.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.