~qba

Pamiętam doskonale jak prezes wypowiadał się o tym, że przesunięcie Świąt nie wpłynie na roczne wyniki, a także że po kwietniu i maju wyniki są zgodne z prognozami a nawet troszkę na plus. Tylko zagranica może nabrudzić w wynikach. Jestem optymistą, uważam że przed wynikami albo po, kurs w znaczny sposób urośnie. Aha jeszcze chciałbym zwrócić uwagę jak zadłużenie spada, nie wiem czemu o tym nikt nie mówi może coś przeoczyłem. Tak czy inaczej widać awersję do tego papierka uzasadnioną tylko słabymi danymi za III kwartał, ale perspektywistycznie Ambra jest bardzo stabilna , co tu więcej pisać bardzo silna spółka.
Pozdrawiam i zachęcam do dyskusji

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.