~monikabartoszewicz

Wasza firma wygrała sprawę moją dotyczącą świadczenia pielęgnacyjnego. Podpisaliśmy umowę w lutym 2022.
Prowizję za 6 miesięcy odebraliście sobie Państwo czyli 6x2119 czyli 12.714 zl. Jednak z Urzędu otrzymaliście 8 miesięcy to jest ze resztę to jest za 2x 2119 czyli 4.238 zł powinniście przelać na moje konto. Jest marzec a ja nie otrzymałam ani grosza. Kiedy otrzymam zwrot pieniędzy.?
Umowa była jasna że max wynagrodzenia to 6 miesięcy i to wzieliście za 2 pisemka. Kiedy reszta zostanie przelana na moje konto?

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.