~ad

nie mogło być dywidendy 6 zł na akcje bo znowu by pojawiły się komentarze że goodyear płaci byle tylko wyciszyć sprawę odnośnie cen transferowych. - CZYLI INACZEJ ROZUMUJĄC - kupowanie opon od DĘBICY PO NISKICH CENACH o inwestycjach robionych kosztem dębicy - no coment
Teraz decyzja sądu o BDO - 16 CZERWCA..................na co ten sąd czeka - to są prawa akcjonariuszy mniejszościowych ( zwołanie WZA i powołanie rewidenta )

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.