~alf

Dnia 2011-06-02 o godz. 22:35 ~mózio zbrzydzony napisał(a):
> Kto by słuchał takiego nieuka...kapuścianego głąba...co to
> buhahaha..."oszczega"
Jeśli kto wie co to
> za słowo niech powie...pośmiejemy sie razem!!?

fakt...wyszło dziwne i zarazem śmieszne słowo nie mające miejsca w słowniku polskim po prostu literówka ,ok możemy się z tego pośmiać, pisząc na pewno tobie również się przydarzają literówki z przyczyn rożnych (klawisze nie reagują ,połykanie liter pisząc szybko),nie wiem jakie ty masz wykształcenie ale po sposobie wypowiedzi to .....niski poziom naukowy

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.