~Aldabert

Marzenia nie są dobre na giełdzie, ale fakt jest faktem to jedna z niewielu sensownych spółek na nc, nic też nie dzieje się od razu, firma nie nabiera wartości w tydzień i jeżeli instytucjonalni kupią to na pewno nie po to, żeby zaraz wyrzucic. Wielokrotnie pisałem o potencjale spółki, obaj to wiemy. Inna też jest perspektywa, jak i inne są pieniądze instytucji. myślę, żew szybko przeniesiemy się na główny, bo rozwój jest, zarząd powaznie traktuje swoje obowiązki itp.
pozdr

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.