Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Firma, ktora ma cały czas rok do roku przynosi zysk (słaby bo słaby ale zawsze). C/WK prawie najniższa na całej GPW (za takimi asami jak wistil jupiter i ropczyce).
Nawet po odjęciu wszystkim WMIP i wartości firmy dalej grubo pod 1.
Info , które przy każdej innej spółce wybiło by kurs mocno do góry (potencjalna sprzedaż części udziałów za kase przewyższającą kapitailizację całości)
no ale jak zwykle jest jedno ale:
- polityka informacyjna to kompletne dno
do 20 kwietnia miała być decyzja o sprzedaży akcji a tu jak zwykle cisza .
Sam jestem na siebie zły za tą super trafioną inwestycję.