~gogo27

mike-cdp gratuluje świetnego startu z grą na CAŁYM ŚWIECIE !!! wszędzie o Wiedźminie głośno a to dobre dla reklamy. Oceny gry też są niesamowite:)

p.s. Mam jeden pomysł. Może by tak wszystkich akcjonariuszy ( Ci którzy posiadają akcje w kwocie powyżej np 10 000 zł ) Optimusa w dniu premiery obdarzyć grą wiedzmin 2 !!! Przecież to też ich sukces i bedzie to taka dewidenda !!! I podziękowanie za wiarę w spółkę. Przyciągnie tez nowych akcjonariuszy;) i zbuduje fajny wizerunek spółki.

pozdrawiam

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.