Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Rybne spółki Graal i Seko walczą o względy rywala - firmy Contimax. Prezes Contimaksu twierdzi, że transakcja z Seko wydaje się prostszą i bardziej przejrzystą drogą - informuje Parkiet.
Giełdowi rybni rywale - spółki Graal i Seko - walczą o względy Contimaksu Andrzej Cieślik, prezes Contimaksu przyznaje, że sytuacja na rynku surowców i w branży rybnej jest trudna, więc konieczna jest konsolidacja.