Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Jakby to zezlomowali to by wiecej dostali. Ciezko ocenic ile to moze byc warte, na Lotos na zdjeciu to nie wyglada, jeednak cena jaka dal BG jes smiesznie niska. tMam nadzieje ze ta rafineria nie stoi na "spornej dzialce" ;)
Na cih miejscu walczylbym o umowe na 3 lata, BG dalej by na tym korzystnie wyszedl.
Biorac pod uwage ze spekulacja kiosk z fajkami podbila 20 krotnie to gdyby chcieli to samo zrobic BG milibysmy 200 zl ;) tylko pozniej te zjazdy sa malo przyjemne (dzisiaj kolejne 30%):/