~Miro

wpadl mi posmysl do glowy zeby zainteresowac Aplisens zakupem pakietu dominujacego w pla skoro JAkubas nie ma wiekszoci
maja mozliwosci inwestycyjne na kilkadziesiat mln zl
podajac oferte zakupu zorganizowanych podmiotow idelanie pasowala by im nasza perla do korony
Jakubas sam przyznal ze kompletnie nie intersuje sie ta spolka, nie zna swoich menedzerow wiec po co mu to w portfelu????
pusscilby pakiet po 12 z groszami i by spolka poszla we wlasciwym kierunku
juz go z rafametu Jedrzejewski wysiudal, przydalo by sie i tu podobne zagranie i bysmy odetchneli z ulga

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.