~retinol

"w dniu 24.01.2011 ColldeVie - regeneracyjne płatki pod oczy, otrzymały nagrodę w prestiżowym Konkursie " Najlepsze dla Urody Beauty Expert 2010 ".
Konkurs " Najlepsze dla Urody Beauty Expert 2010 " organizowany jest od dziewięciu lat przez Edipresse Polska S.A., wydawcę miesięcznika URODA. W skład jury konkursu weszło 10 kobiet wśród nich eksperci od urody : dermatolodzy, kosmetolodzy, redaktorzy naczelni czasopism "Uroda" i "Viva!" oraz celebryci. Do konkursu zgłoszono kilkaset kosmetyków, nagrodzono tylko 20 najlepszych.
Płatki ColldeVie okazały się bezkonkurencyjne i zostały nagrodzone w kategorii "Pielęgnacja twarzy i ciała" gdzie towarzyszą im same uznane marki. "

Recenzja dosyć aktywnego użytkownika nt. Yosemiko:
http://www.bangla.pl/opinia-yosemiko-dermo-cosmetic-regenerating-eye-pads-regeneracyjne-platki-pod-oczy-r23536.htm

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.