Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
i niech ten mierny prezes przestanie bajdurzyc jak to mu zalezy na wzroscie wartosci spolki dla wspolnego dobra akcjonariuszy bo rzeczywistosc zdaje sie wskazywac na cos zupelnei innego
u mnie stracil kompletnie zaufanie ale jeszcze jedna szanse dostaje, b. rok ma pokazac ze nie sa to tylko czcze zawpowiedzi, do roboty!