~ojciec_dyrektor

Twoja ocena to jakaś kpina !!!
- gigantyczne rynki zbytu - jedyny jaki posiada to rynek górniczy, który stale się kurczy a wydobycie SPADA !!!
- solidnych partnerów - ciekawe jakich ??? jedyny solidny jakiego mieli odebrał im przedstawicielstwo jakiś rok temu (Rexnord), na rzecz konkurencji OCZYWIŚCIE !!!
- bardzo duży potencjał produkcyjny - park maszynowy z lat 60 !!!
A na dodatek tonący brzytwy się chwyta !!! - wygrali przetarg na KHW na dostawę stojaków bo konkurencja odpuściła ze względu na słabą kondycję finansową zamawiającego !!! Będą finansować dostawy nawet do 300 dni.
Rzeczywiście REWELACJA !!!
Moja rada fefan - przeglądaj prasę górniczą !!!

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.