~kk

Ameryk !! trzęsiesz kursem Fasingu ::))) ,to ciebie i Kulczyk się przestraszy jak ruszysz na KOV ha,ha. Myślałem, że nasz kolega "cvbnm"zapomniał już o tej spółce,a on jednak w wrażliwych momentach zagląda na forum i bada nastroje inwestorów. Wniosek jeden on ma jednak coś wspólnego z tymi sypaczami i jego boli bezsensowna strata akcji.Takie stwierdzenie "zabierzcie babci rentę i zajadle kupujcie dalej" wskazuje na duży nietakt wobec nas i duże jego wewnętrzne rozdrażnienie. Po prostu za długo stosują ten sam algorytm działania i ludzie już na to są uodpornieni. Każda słabsza informacja jest wykorzystywana do nadmiernego dołowania i próby wywołania paniki.Z kursem zeszli za nisko i trwamy w klinczu .Przypuszczam,że oni przegrają ,kiedyś ktoś się znajdzie i pozbiera im raz 5tys.,drugi 5tys i oni powoli uciekną z tej spólki.Wątpliwosci żadnych nie ma,tu jakaś nieformalna grupa chhciała zrobić interes i znęca się psychicnie nad indywidualnymi.Zobaczymy jak się rozwinie jeszcze sytuacja na Patentusie. Tam przy 2,8 byly identyczne zagrania. Teraz niby odpuścili,ale nadal kotrolują kurs. Cvbnm- Pozdrowienia. ::)))

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.