Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Zastanawiają mnie czasem tacy mądrale, jak mój przedmówca, którzy obrażając wszystkich, skłócając ich z sobą, stawiają sie ponad nimi, jakby chcieli całość zagarnąć dla siebie. Zapewne po części dzięki takim, dzisiejsza cena "spółki" oscyluje na poziomie 60% jej księgowej wartości, znacznie niższym, jeśli komuś znany jest jej potencjał. Dzięki takim tracą wszyscy, jak i oni sami, czego nijak pojąć nie potrafią - wielu innych rzeczy też, co tłumaczy ich pozbawiony polotu, prymitywny sposób wypowiedzi. Jest takie stare powiedzenie, niewyszła z użycia mądrość, która od wieków zachowuje swoją trafność: Zgoda buduje, niezgoda rujnuje.
Otóż, ten tort jest całkiem spory, w swym składzie zawiera wiele nieznanych większości smakołyków i delicji, a jego cena, licząc zarówno mniejsze, jak i większe kawałki, jeszcze wciąż jest znacznie niedowartościowana!