~Woytek

Witam, masz rację Wert; tak to niestety wygląda, dobrze, że mam tylko malutki pakiet po droższej cenie; ale co z tego tu się nawet dokupić nie opłaca, bo nie wiadomo jak długo ten stan potrwa; wygląda na to, że tu nie ma co zaglądać wcześniej jak za rok; akcje kupili na szczęście inwestorzy długoterminowi, bo spółka dobra i ma fundamenty i nawet zyski; no i tu się chyba zrobił problem dla tych co chcą nam tanio na siłe odebrać a tu figa... i stąd taki obciach na kursie

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.