~buba

Dnia 2011-02-22 o godz. 06:33 ~sys napisał(a):
> juz mam dosc tych spadkow !!!! jestem ciekaw co te cwel.
> zrobia z zyskiem za zeszly rok !!! mam nadzieje ze bedzie
> wyplacona dywidenda . bo chyba nie powiedza ze chca
> zatrzymac kase do rozwoju tego obsr... zebudu !!! kasa na
> rozwoj powinna byc z ostatniej emisji akcji a nie jak jest
> teraz trzymana na osyfialych 7 procentach ;/// w
> obligacjach ganta. Ale ta spolka jest do h nie podobna .
> Tragedia i syf jak bym nie byl tyle w plecy to sprzedal bym
> ja juz dawno ale do 3 zl jeszcze dalego bo tyle mi brakuje
> zeby byc na zero i pozbyc sie tego syfu !!! raz na zawsze
> !!!!!
Tak powinni wypłacić dywidende ale jak widać syf musi być syfem ja kupiłem 3 lata temu za 2 zł i też mam tego syfa dosyć,bo ile lat mam trzymać i patrzeć na to dziadostwo.Dobrze że jestem w miare młody no bo jak ktoś jest stary i umrze to co wtedy?

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.