Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Nawet miejsce przyszykowali:
MARSOFT SA rezygnacja dwóch członków Rady Nadzorczej
25.01. Warszawa (PAP/EBI) - Nr: 3/2011
Zarząd Spółki MARSOFT S.A. informuje, iż w dniu 24 stycznia 2011 r. Pan Piotr Bylicki - Członek Rady Nadzorczej MARSOFT S.A oraz Pan Paweł Szember - Członek Rady Nadzorczej MARSOFT S.A złożyli rezygnację z pełnienia funkcji Członków Rady Nadzorczej Emitenta. Decyzja obu Panów podyktowana jest względami osobistymi.
Zarząd Spółki podejmie kroki do zwołania Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy, którego przedmiotem będzie m.in. uzupełnienie składu Rady Nadzorczej MARSOFT S.A.
kom ebi abs