Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
I jak?
Odpowiedział, że strategia polega na zajęciu pozycji lidera. Hospital Hund zajmuje 80%, a resztę w przyszłych latach będzie stanowiło dofinansowanie innych inwestycji.
Spółka dopiero NABIERA ROZPĘDU i palnują zachować podobną dynamike wzrostu w 2011 roku. Spółka pozytywnie zaskoczy inwestorów ( tu czegoś nie chciał powiedzieć, tak mi się wydaje, ale mają jakiś plan).
Potencjał na rynku jest ogromny; nie ma powodów do niepokoju o rozwój naszej spółeczki.