~Sofa

Kupiłem an pamiątkę 100 akcji SWZ.

Mam pytanie do badziej doświadczonych kolegów.

1/ Kiedy KDPW prześle mi papierowe akcje?
2/ Jeżli mam 100 akcji to KDPW prześle mi 100 kartek papieru jako jedna akcja, czy 1 kartkę papieru jako 100 akcji.

PS:
Jeżeli KDPW będzie musiał rozesłać ponad 17 mln akcji do klientów i 1 akcja =1 kartka to daje prawie 350 tys. ryz paieru.
A Jak ktoś kupił kilka milionów akcji po 1gr w ostatnich dniach to mu te akcje TIRem przywiozą pod dom i będzie musiał zapłacić za rozładunek.
A propos - kto płaci za przesyłkę akcji, KDPW czy inwestor?

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.