~simon

hej Panowie,

jak Jago pozbędzie się akcji to będzie idealna spółka do inwestowania bo teraz ciągnie ją w dół, oczywiście życzyłbym sobie poziomów 0,50 aby porządnie zakupić lecz to raczej marzenie ściętej głowy, no chyba że Jago będzie już tak zdesperowane że zacznie wywalać po 500k na jednej sesji to kto to wie,

wczorajsza podbitka mogła być zwyczajnie sztuczna aby trochę zwabić leszcza i opchać o kilka gr wyżej, bo przecież lepiej wywalić np. milion w przedziale 0,70-0,80 niż poniżej 0,70 etc
z drugiej strony, jak dziś nie pójdzie w dół o ponad 50% wczorajszych wzrostów to powinno być ciekawie
ojhhh można można gdybać a i tak żadnego wpływu na to nie mamy:)

pozdrawiam

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.