Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
gorol już liczy kasę na podniebnych poziomach,ale nic dziwnego - Boże Narodzenie tuż i trzeba w gwiazdy spoglądać,kolędy śpiewać. Mam nawet taką - .. Przybieżeli do Faktora
zło-dzie-je...i majątek przechlapali cynicz-nie...chwała oszukań-com,chwała oszukań-com...a bankructwo..akcjonar-ju-szooom.