~iti

niestety chyba korekta... 3 dni wzrostów, wybicie górą z trójkąta, końcówka sesji była spekulacyjną podbitką i chyba tzw. ubieraniem, duży wolumen, ustawianie batonów na kupnie po 1,12, a potem one zniknęły... także jutro może się otworzyć 1,12, może podejdzie do 1,13 - 14, ale chyba już zabraknie siły do dalszych wzrostów - chwilowo oczywiście.
info o ugodzie ok, ale czekamy na inne infa, to w sumie niewiele zmienia jak na taki ostatnio duży wzrost kursu - to info jest niewystarczające do podtrzymania kursu. obym sie mylli, czekam na inne opinie. pozdr.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.