~xawery

Oj bolcu, gdzie Ty masz rozum? Czyli jak? Kiedy wyniki spółki były fatalne, a giełda dołowała to kurs był manipulowany i dlatego nie rosło, przecież inwestorzy aż rwali się do zakupów, tak :))? Teraz gdy mamy kolejne rekordy hossy a wyniki spółeczki się poprawiły to nie ma manipulacji, a nie rośnie, bo się inwestorzy pogniewali na spółkę? Doprawdy Twoja błyskotliwość poraża. Oczywiście fatalne zarządzanie spółką jest jednym z powodów niskiej wyceny, do tego dochodzi brak perspektyw rozwoju (spółka zdecydowanie nie jest spółka wzrostową, więc jeśli już wzrośnie to nieznacznie i pod koniec hossy), kiepska polityka informacyjna, Zbysio, nieumiejętność jakiejkolwiek akwizycji, zmarnowanie kasy akcjonariuszy na opcjach, niemodna branża itd. Ot i cała tajemnica i rozwiązanie zagadki dlaczego przegapiłeś najlepsze okazje inwestycyjne od lat, kisząc się na śmieciuchu i obrażając wszystkich którzy jak się okazało mieli rację, do czego nie umiesz się przyznać.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.