Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Cognor sprzedaje zagraniczną sieć?
PAP
Puls Biznesu, pb.pl,09.12.2010 07:52
Czytaj komentarze (0)
Zobacz na forum ()
d208974a-b4d4-4103-acc2-ca0e8b223b7e
Po sprzedaży polskich oddziałów handlujących wyrobami ze stali, Cognor, kontrolowany przez Złomrex, szuka kupca także na zagraniczną sieć obejmująca zasięgiem dziewięć krajów naszego regionu Europy - ustalił "Parkiet".
Według gazety, tak twierdzą źródła zbliżone do firmy, które trafnie informowały "Parkiet" o sprzedaży
polskich aktywów koncernowi Arcelor-Mittal. Cognor miał na temat zbycia zagranicznych oddziałów handlowych rozmawiać
z potężnym rosyjskim
koncernem hutniczym Novolipetsk Steel (NLMK). Od Rosjan gazeta nie uzyskała jednak żadnego komentarza.
Cognor, zamiast dystrybucją, ma się teraz - przynajmniej w Polsce - zająć produkcją wyrobów hutniczych. Za 700 mln zł ma nabyć dwie huty od Złomrexu - pisze gazeta giełdy
"Parkiet" w czwartkowej publikacji. (PAP)