~mozza

Czesc Sławek, jasne ze mam, nigdzie mi sie nie spieszy. Dokupilem jak epi byl po 13 i 14 gr i oddam po .... W chwili obecnej mam ok 2 mln ze średnia ok 16-17.
Z eex wyskoczyłem za szybko, potem wróciłem - w sumie 100% zarobku.
Niezle zarobilem tez na Orco i znowu mam akcje :). Teraz zapakowany jestem pod korek w GPH, VIsion i SZAR. Kupiłem tez Magnifico, Geo invent, Photon i dziś Maximusa - to raczej na waciki :)
Jutro ładuje na maksa Hurtimex, może Aton i ..... no nie wiem, może ty mi cos polecisz?
Na chwilę obecną chwilę mam do zainwestowania ok 100k - 120 k PLN.
A i mam ochotę na 5% w Bioinvent, na razie zbieram ... moja branża. :)

P.S. Aha, mam jeszcze nieco Eficoma (trochę ponad 70k akcji), czekam na wystrzał. Jak już opierdzielę wszystko co mam z NC - ładuję sie w WIG 20. Kolejna bańkę zarobię tutaj :)
A już niedługo może moja spółka zadebiutuje na NC, o czym, jak obiecałem, zostaniesz poinformowany.
P.S. 2 - Czy ty mieszkasz we Wrocławiu?

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.