Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Dnia 2010-11-25 o godz. 20:04 ~ROCCO napisał(a):
Poczytalem poszukalem porownalem np z Holdingiem PSW i ta spolka ma sie jeszcze lepiej niz ten handel węglem i paliwami.
Dziwny jest ten Swiat.
Tak wielu inwestorow a racze cos tam inwestujacych na WGPW i NC lubi ryzykowac myslac ze ta a ta spolka kiedys wzrosnie...dziwne.
Przeciez latwo sie spolki kupuje a na stratach tak trudno sprzedaje.
Kto sie tego nie oduczył !!!! i sie przyzwyczaja!!! do zlych inwestycji ten będzie mial za swoje.
mecenas
Inna sprawa to ze c/z na poziomie 3, tak jak tutaj dla ogniw i zieolnej enwrgii, tak ludzi wystraszylo ze zaczna kupowac dopiero po wzroscie o 150%.
Beda potem mowic ze znowu ktos manipuluje rynkiem a KNF bedzie robil dochodzenie..haha
lubie ten nasz teatr, a przy okazji mozna sporo zarobic.