~Nicola

System Finhouse CRM od podstaw został stworzony jako narzędzie dedykowane dla pośredników finansowych. Jego istotną zaletą jest dostępność dla użytkowników z dowolnego miejsca na ziemi, gdyż jest on aplikacją internetową. System może być dzierżawiony w modelu ASP (Application Service Provider) dla dowolnej liczby użytkowników bez konieczności jego zakupu i instalacji. Dzięki takiemu rozwiązaniu i niskim kosztom, mogą sobie na niego pozwolić nawet małe, kilku osobowe firmy. Możliwa jest również oddzielna instalacja, jednak w każdym z tych rozwiązań zachowane jest pełne bezpieczeństwo danych.

W branży doradztwa finansowego, opartej na bezpośredniej pracy z klientem, aplikacja CRM dająca możliwość efektywnego zarządzania kontaktami z klientem, jest często determinantem funkcjonowania i rozwoju firmy. Inwestycje w tego typu rozwiązania wydają się więc koniecznością, ale przynoszącą bardzo szybki zwrot.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.