~Honza

To fakt - wystarczy przeczytać jakie komunikaty płynęły ostatnio ze spółki. Wynajem lodowisk na przemian z kontraktami na stolarkę aluminiową i to na całkiem pokaźne sumy... Po wyskoku z okolic 1,60 do poziomu 2,30 mamy teraz okres wyczekiwania z przewagą skupu na poziomach 2,20, więc albo mamy tu mocno wierzących, albodobrze zorientowanych:) Przy czym jedno nie wyklucza drugiego.
Ja już się zapakowałem i spokojnie czekam choćby do kwietnia/maja 2011 - przecież wiadomo, że żniwa będą w 4 i 1 kwartale.
Pzdr

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.