~jery

Dnia 2010-01-27 o godz. 12:40 ~pomocy napisał(a):
> Kiedy to choćby odbije... w jeden tydzień przeputałem 50
> patoli, wszystkie zyski z 2009 r. już zjedzone, jestem na
> sporym minusie. Pomóżcie mi, co mam zrobić z tym
> cholerstwem :( Kupowane po 7.50, kiedy wzrośnie choćby do
> 6?
przykro mi ale tu nie ma perspektywy moim zdaniem ,widac jak sie spolka zachowuje na tle rynku ,jak sie zrobi nerwowo na gieldach to dopiero bedzie zjad ,jak teraz nie rosnie to kiedy?

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.